Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > CD přehrávače >

Marantz HD-CD1 stříbrno-zlatý (HD-CD1 SG)

Marantz HD-CD1 stříbrno-zlatý (HD-CD1 SG)

Cena:

12 990 Kč

Koupit za 12 990 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Marantz HD-CD1 stříbrno-zlatý (HD-CD1 SG): CD Přehrávač DAC Cirrus Logic CS4398 24/192, podpora MP3, WMA, HDAM-SA2, koaxiální výstup, 1x RCA, 1x sluchátkový výstup Marantz HD-CD1 patří mezi jeden z vysoce kvalitních a nejoblíbenějších CD přehrávačů. I pro své menší rozměry a jednoduchou přenosnost dokáže bezesporu zprostředkovat výborný zvuk. HD-CD1 společnosti Marantz je vysoce kvalitní CD přehrávač, který v sobě spojuje více, než 30 let znalostí a zkušeností s nejnovějším vývojem v oblasti digitálních technologií pro zpracování zvuku. Pro převod digitálního signálu je použit digitálně-analogový převodník s vysokým rozlišením 192 kHz/24 bit od Cirrus Logic. Použity jsou i vysoce přesné systémové hodiny a slavné zesilovací moduly Marantz HDAM-SA2, kterými jsou osazeny CD přehrávače a zesilovače z referenční řady. Centrálně umístěná transportní CD mechanika s ultra přesným čtením dat z disku přehrává soubory MP3, WMA i AAC, stejně jako standardní... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Marantz HD-CD1 stříbrno-zlatý (HD-CD1 SG) - popis

nahoru

CD Přehrávač DAC Cirrus Logic CS4398 24/192, podpora MP3, WMA, HDAM-SA2, koaxiální výstup, 1x RCA, 1x sluchátkový výstup Marantz HD-CD1 patří mezi jeden z vysoce kvalitních a nejoblíbenějších CD přehrávačů. I pro své menší rozměry a jednoduchou přenosnost dokáže bezesporu zprostředkovat výborný zvuk. HD-CD1 společnosti Marantz je vysoce kvalitní CD přehrávač, který v sobě spojuje více, než 30 let znalostí a zkušeností s nejnovějším vývojem v oblasti digitálních technologií pro zpracování zvuku. Pro převod digitálního signálu je použit digitálně-analogový převodník s vysokým rozlišením 192 kHz/24 bit od Cirrus Logic. Použity jsou i vysoce přesné systémové hodiny a slavné zesilovací moduly Marantz HDAM-SA2, kterými jsou osazeny CD přehrávače a zesilovače z referenční řady. Centrálně umístěná transportní CD mechanika s ultra přesným čtením dat z disku přehrává soubory MP3, WMA i AAC, stejně jako standardní...

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Marantz HD-CD1 stříbrno-zlatý (HD-CD1 SG) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kamery do auta nebo Akumulátory k videokamerám, Mikroskopy, Klasické fotoaparáty.

Nejlevnější Marantz HD-CD1 stříbrno-zlatý (HD-CD1 SG) akční ceny - Levné Marantz HD-CD1 stříbrno-zlatý (HD-CD1 SG)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Marantz HD-CD1 stříbrno-zlatý (HD-CD1 SG) stojí 12 990 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Marantz HD-CD1 stříbrno-zlatý (HD-CD1 SG) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii CD přehrávače.

Marantz HD-CD1 stříbrno-zlatý (HD-CD1 SG) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz